Sklep rowerowy Dwa Koła w programie lojalnościowym Jezioraka! Odbierz rabat!

Z wielką radością informujemy, że sklep rowerowy Dwa Koła, dołączył do programu lojalnościowego Rodziny Jezioraka! Z kartą Rodziny Jezioraka otrzymasz rabat na swoje zakupy!

Nie od dziś wiadomo, że iławski sklep rowerowy Dwa Koła wspiera piłkarzy Jezioraka! Od teraz, każdy posiadacz aktualnej karty Rodziny Jezioraka, objęty jest rabatem na swoje zakupy! – Z kartą Rodziny Jezioraka możemy zaoferować 5% rabatu na akcesoria rowerowe! – Mówi Tomasz Teofilak, właściciel sklepu, mieszczącego się przy ulicy Wojska Polskiego 2a w Iławie.

W sklepie rowerowym Dwa Koła, znajdziemy dobre tradycje fachowego doradztwa oraz serwisu dla miłośników dwóch kółek, zarówno rekreacyjnej jazdy po mieście, jak i wyczynowej jazdy terenowej czy szosowej. Oprócz rowerów marek Kellys, Onilus, Maxim, Tabou, Gazela, dysponujemy szerokim asortymentem osprzętu i akcesoriów m.in.: kasków i odzieży, oświetlenia, sakw i koszyków, bidonów, zabezpieczeń. Prężnie działający serwis podejmie się naprawy każdego roweru. Zapraszamy do sklepu mieszczącego się w Iławie przy ulicy Wojska Polskiego 2a. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz soboty 10.00- 14.00. – Dodał Tomasz Teofilak.

Dziękujemy za zaufanie, a państwa zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora, a także do wspólnego oszczędzania!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji