Tomasz Wacławski wypożyczony z Jezioraka do Supry Kwidzyn

Odchodzi, ale się nie żegna. Jednak tymczasowo “Wacka” w barwach Jezioraka nie zobaczymy. Do zespołu naszego pierwszego sparingowego rywala, został wypożyczony z Jezioraka Tomasz Wacławski.

Od zawsze wołaliśmy na niego „Wacek” lub „Wacuś”. Był ulubieńcem kibiców w Prabutach, Suszu i w Wikielcu. W Iławie również ma swoich sympatyków, którzy niestety przez jakiś czas Tomka nie zobaczą w barwach Jezioraka. Tomasz Wacławski, bo o nim jest właśnie mowa, został wypożyczony do Supry Kwidzyn, zespołu, który awansował właśnie do pomorskiej ligi okręgowej.

22-letni pomocnik wystąpił w 29 ligowych starciach poprzedniego sezonu. Po jego uderzaniach bramkarze ośmiokrotnie musieli wyciągać piłkę z siatki. Tomek zanotował również kilka asyst, wielokrotnie otwierał drogę do bramki swoim kolegom.

“Wacek” został wypożyczony na cały sezon, z możliwością skrócenia wypożyczenia do jednej rundy. – Mieszkam w Szramowie, tuż za Prabutami z perspektywy Iławy. Tu moja rodzina prowadzi gospodarstwo rolne. Uznałem, że muszę w większym stopniu pomóc jej w prowadzeniu tego gospodarstwa, a ciężko połączyć to z bardzo częstymi dojazdami na treningi. Ze Szramowa do Iławy jest ponad 50 km, a do Kwidzyna mam raptem 15 km. Podjąłem więc decyzję, że na najbliższe co najmniej pół roku przeniosę się do Supry, a potem zobaczymy, jak się wszystko potoczy. Jestem zawodnikiem Jezioraka wypożyczonym do klubu z Kwidzyna na sezon, z możliwością skrócenia go do jednej rundy. Jeśli zaistnieje potrzeba powrotu do Jezioraka w zimę, to wówczas wrócę. – Zapowiada Tomek.

Dziękujemy za wszystko Tomek. Powodzenia!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji