Trzecie urodziny Mrówki! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora

Kibice Jezioraka, przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie! Nasz partner, Mrówka, zaprasza Was do swojego sklepu na niezapomnianą przygodę zakupową pełną atrakcji i niespodzianek!

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę? Nasz partner, Mrówka, otwiera swoje drzwi specjalnie dla Was! To doskonała okazja, abyście mogli doświadczyć wyjątkowej atmosfery sklepu, który wspiera nasz klub z tak dużym zaangażowaniem.

W sklepie Mrówki czeka na Was mnóstwo atrakcji. Od szerokiego asortymentu produktów, przez specjalne promocje, po możliwość spotkania z członkami tego spaniałego zespołu, który dba o Państwa zadowolenie podczas zakupów. To doskonała okazja, abyście mogli bliżej poznać naszego partnera.

To jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich kibiców, którzy odwiedzą sklep, przygotowano także niespodzianki i prezenty, które dodadzą smaku Waszym zakupom.

Nie zwlekajcie! Dołączcie do nas w sklepie Mrówka i wspólnie uczcijmy naszą współpracę oraz wsparcie, jakie otrzymujemy od naszego partnera. Widzimy się w sobotę 13 kwietnia w godzinach 11:00-16:00. Zapraszamy serdecznie!

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji