W Niepublicznym Przedszkolu Mozart w Iławie trwa nabór na rok szkolny 2023/2024!

Zachęcamy do zapoznania się z informacją od naszego Sponsora!

Niepubliczne Przedszkole Mozart mieści się w Iławie przy ul. Wyszyńskiego 39.

Przy budynku placówki znajduje się duży parking oraz atrakcyjny plac zabaw, na którym nasze przedszkolaki chętnie spędzają czas.

W przedszkolu znajduje się przestronna szatnia oraz duże i nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne z bezpośrednim wyjściem do przedszkolnego ogrodu.

Zapewniamy profesjonalną opiekę i ciekawie prowadzone zajęcia dydaktyczne. W ramach opłaty stałej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki, wyprawkę przedszkolaka, a także zajęcia z języka angielskiego prowadzone we współpracy ze szkołą językową, rytmikę prowadzoną przez nauczyciela muzyki, zajęcia prowadzone przez logopedę, naukę czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną, zajęcia prowadzone przez psychologa i oligofrenopedagogów.

Współpracujemy z certyfikowanym Trenerem Umiejętności  Społecznych oraz Trenerem Integracji Sensorycznej. Nadto w przedszkolu odbywają się zajęcia z gry w piłkę nożną prowadzone przez trenera IKS Jeziorak oraz zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez fizjoterapeutkę.

Wyżywienie przygotowujemy na miejscu w przedszkolnej kuchni. Codziennie nasze przedszkolaki otrzymują pięć pełnowartościowych posiłków.

Pod opiekę przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole otwarte jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:30.

Nie pobieramy opłaty wpisowej.

Zachęcamy do kontaktu !

Email: biuro@przedszkolemozart.pl

Telefon: (+48) 660 449 521

Znajdź nas na FBhttps://www.facebook.com/PrzedszkoleMozart

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji