Wiemy z kim zagramy w nadchodzącym sezonie!

Spadki z III ligi były jasne już tydzień temu, a baraże o IV ligę właśnie się skończyły. W tym momencie możemy już śmiało ogłosić z jakimi zespołami zmierzymy się w forBET IV lidze w sezonie 2019/2020.
 
W minionym sezonie nie poradziło sobie z rywalizacją na tak wysokim szczeblu wojewódzkim aż 5 ekip. Z naszej ligi bezpośrednio spadły kolejno: Tęcza Miłomłyn, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Czarni Olecko. Po meczach barażowych odpadła również Unia Susz oraz Rominta Gołdap. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że odpadły nam “całodniowe” wyjazdy, jakimi były te do Gołdapi oraz Olecka. 
 
Z IV ligą pożegnała się również Concordia, ale ta idzie już o szczebel wyżej. Dołączy do naszych rozgrywek za to drugi zespół Stomilu Olsztyn, spadkowicz z III ligi czyli Mazur Ełk oraz zwycięzcy lig okręgowych oraz baraży, kolejno: Warmia Olsztyn, Polonia Lidzbark Warmiński, Błękitni Orneta oraz Pisa Barczewo.
 
ForBET IV liga w sezonie 2019/2020 wystąpi w składzie:
 
Jeziorak Iława
GKS Wikielec (5 km)
Motor Lubawa (18 km)
Mrągowia Mrągowo (146 km)
Mamry Giżycko (180 km)
Polonia Lidzbark Warmiński (108 km)
Warmia Olsztyn (75 km)
Błękitni Orneta (91 km)
Mazur Ełk (227 km)
Pisa Barczewo (108 km)
Stomil II Olsztyn (75 km)
Olimpia II Elbląg (93 km)
Tęcza Biskupiec (130 km)
Zatoka Braniewo (127 km)
Granica Kętrzyn (170 km)
MKS Korsze (163 km)
 
W nawiasach podane są odległości drogowe do poszczególnych miejscowości. Najdalszy wyjazd czeka nas do Ełku, najbliższy zaś jak to miało miejsce również w ubiegłym sezonie do Wikielca.
 
Łącznie w całym sezonie przejedziemy ok 3,5 tys km (licząc przejazdy w obie strony) na mecze wyjazdowe.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji