WPP: W II rundzie Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława

Z Olimpią Olsztynek zmierzy się Jeziorak Iława w II rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz zostanie rozegrany w Olsztynku, w środę 14 września o godz. 16. Zobacz film z losowania par pucharowych.

Losowanie par II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski odbyło się w piątek 26 sierpnia w samo południe w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie. Ceremonię i losowanie poprowadzili Marcin Żyłka, kierownik ds. rozgrywek wraz z Emilem Wojdą, dyrektorem Biura WMZPN.

32 drużyny zostały podzielone na dwa koszyki w celu zminimalizowania kosztów podróży. Jeziorak trafił do grupy zachodniej, w której udział biorą trzecioligowcy z naszego województwa.

Rywalem Jezioraka będzie Olimpia Olsztynek, z którą iławianie rywalizowali kilka dni temu w rozgrywkach ligowych. Gospodarzem spotkania został zespół, niżej sklasyfikowany w tabeli na dzień rozgrywania ostatniej rundy WPP.

Mecze II rundy WPP odbędą się w środę 14 września o godz. 16:00. Kolejna runda Wojewódzkiego Pucharu Polski zostanie rozegrana na wiosnę 2023 r.

Zobacz film z losowania II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski (wmzpn.pl)

Losowanie par II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji