Zawbud z “Jeziorowcami” w składzie powalczy w 1/16 Pucharu Polski

Dziś o godz. 19:00 w hali sportowo-widowiskowej w Iławie drużyna jednego z naszych głównych sponsorów – firmy Zawbud – rozegra mecz 1/16 finału Pucharu Polski w futsalu z ekstraklasowym FC Toruń. W Zawbudzie gra dwóch zawodników Jezioraka – Daniel Madej i Dawid Kowalski. Zapraszamy kibiców na to spotkanie. Wstęp wolny.
 
Zawbud wystąpi w składzie: Piotr Osmański, Paweł Kolcz, Marcin Karczewski, Dawid Kowalski, Rafał Kruczkowski, Radosław Kruczkowski, Bartosz Dobroński, Patryk Wodzicki, Daniel Madej, Remigiusz Sobociński, Piotr Kacperek.
 
Kibice w regionie już są przyzwyczajeni do występów Zawbudu w Pucharze Polski w futsalu. Drużyna naszego sponsora już kolejny sezon z rzędu reprezentuje region w tych rozgrywkach i dzięki zdobyciu kolejnego mistrzostwa w zakończonej niedawno Iławskiej Lidze Futsalu, także za rok zagra w pucharach.
 
Aby dotrzeć do 1/16 finału Zawbud musiał przebrnąć najpierw przez 1/32 fazę rozgrywek. Doszło do tego 21 stycznia, a przeciwnikiem iławskiej drużyny był TAF Euro-Drób Toruń. Zawbud zwyciężył 12:3
 
Zawbud Iława – TAF Euro-Drób Toruń 12:3
Bramki dla Zawbudu: Madej (dwie), Karczewski (dwie), Dobroński (dwie), Radosław Kruczkowski (dwie), Rafał Kruczkowski, Sobociński, Kowalski i Osmański.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji